طراحی کاتالوگ 

کاتالوگ به مجموعه از اطلاعات گردآوری شده از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت یا موسسه با اطلاعات کامل درباره محصول خود برای مشتریان فراهم و گرد آوری میشود عوامل بسیارزیادی در طراحی کاتالوگ تاثیر گذار است .از جمله از این عوامل ها عبارت است از:انتخاب رنگ تراکت با رنگ های مرتبط با کسب و کار ما می باشد

مراحل طراحی کاتالوگ

بعد از ثبت سفارش، ما با شما تماس خواهیم گرفت و قبل از شروع کار طراحی تمامی نکات مورد نیاز که میخواهید در طراحی رعایت شود را از شما دریافت خواهیم کرد. در صورتی که میخواهید بنر شما مشابه یک بنر خاص که شما آن را می پسندید، طراحی شود، می توانید آن را برای ما ارسال کنید تا بنر طراحی شده با سبک و اصول همان طرح مد نظر شما طراحی گردد.

یا میتوانید  با شماره های زیر تماس گرفته و سفارش خودرا به راحتی ثبت کنید

01  0202  5  0914/     0336  837  0936

طراحی بصورت کاملا حرفه ای

در این بخش می توانید برخی از نمونه کارهای انجام شده طراحی تراکت  را مشاهده کنید ، این نمونه کارها صرفا برای آشنایی شما با سبک کارهای انجام شده می باشد و در صورتی که طرح ها و سبک های دیگری مد نظرتان است، تیم تخصصی  بنر گرام با کمال میل آماده طراحی آن می باشد.

طراحی بنر اینستاگرام

طراحی بنر اینستاگرام

نحوه ثبت سفارش طراحی

برای ثبت سفارش می توانید به یکی از دو روش زیر اقدام کنید. ثبت سفارش آنلاین و ثبت سفارش تلفنی

ثبت سفارش تلفنی
60 هزارتومان / یک روز
    در صورتی که می خواهید سفارش خود را تلفنی ثبت کنید با شماره 09368370336 تماس بگیرید تا علاوه بر مشاوره رایگان، تمامی اطلاعات مورد نیاز برای طراحی را از شما دریافت کرده و سفارش شما را ثبت کنیم.
ثبت سفارش آنلاین
60 هزار تومان / یک روز
    بلافاصله بعد از اینکه پرداخت را انجام دادید با شما تماس خواهیم گرفت و کلیه مواردی که قرار است در طراحی مورد نظر، لحاظ شود از شما جویا شده و سپس کار طراحی را انجام خواهیم داد.