طراحی بنر تلگرام یکی از مهمترین خدمات ارائه شده در بنر گرام می باشد.  بنر تلگرام باتوجه به اسمش خیلی مهم  و حیاتی برای تبلیغات تلگرام  میباشد طراحی بنر تلگرام برای همه کسب و کار ها و همچنین معرفی محصول مورد نظر برای فروش را دارد و از آنجایی که اکثر مردم حوصله خواندن متن در کانال ها و گروها رار ندارند بنر تلگرام میتواند بهترین گزینه برای تبلیغات باشد   طراحان ما آماده هستن تا کسب و کار شما،کانال و طرحی که مد نظر دارید را بررسی کنند و بر اساس خواسته های شما، بهترین و به روزترین بنر تلگرام را طراحی نمایند.

مراحل طراحی بنر تلگرام

بعد از ثبت سفارش، ما با شما تماس خواهیم گرفت و قبل از شروع کار طراحی تمامی نکات مورد نیاز که میخواهید در طراحی رعایت شود را از شما دریافت خواهیم کرد. در صورتی که میخواهید بنر شما مشابه یک بنر خاص که شما آن را می پسندید، طراحی شود، می توانید آن را برای ما ارسال کنید تا بنر طراحی شده با سبک و اصول همان طرح مد نظر شما طراحی گردد.

برخی از نمونه کارهای بنر تلگرام

در این بخش می توانید برخی از نمونه کارهای انجام شده برای بنر تلگرام را مشاهده کنید، این نمونه کارها صرفا برای آشنایی شما با سبک کارهای انجام شده می باشد و در صورتی که طرح ها و سبک های دیگری مد نظرتان است، تیم بنر گرام با کمال میل آماده طراحی آن می باشد.

طراحی-بنر-تبلیغاتی

نحوه ثبت سفارش طراحی

برای ثبت سفارش می توانید به یکی از دو روش زیر اقدام کنید. ثبت سفارش آنلاین و ثبت سفارش تلفنی

مشاوره رایگان و ثبت سفارش فوری
100 هزار تومان / یک روز
    در صورتی که می خواهید سفارش خود را تلفنی ثبت کنید با شماره 09368370336 09145020201 تماس بگیرید تا علاوه بر مشاوره رایگان، تمامی اطلاعات مورد نیاز برای طراحی را از شما دریافت کرده و سفارش شما را ثبت کنیم.