با توجه به تجربه همکاری که با پیج های مختلف اینستاگرامی داشته ایم، به پشتوانه این همکاری های موفق آماده هستیم تا خدمات با کیفیت در زمینه طراحی استوری اینستاگرام را همراه با تعرفه و قیمت مناسب به شما کاربران و بازدید کنندگان عزیز ارائه نماییم.

مراحل طراحی استوری اینستاگرام

بعد از ثبت سفارش، ما با شما تماس خواهیم گرفت و قبل از شروع کار طراحی تمامی نکات مورد نیاز که میخواهید در طراحی رعایت شود را از شما دریافت خواهیم کرد. در صورتی که میخواهید استوری شما مشابه یک استوری خاص که شما آن را می پسندید، طراحی شود، می توانید آن را برای ما ارسال کنید تا استوری طراحی شده با سبک و اصول همان طرح مد نظر شما طراحی گردد.

از نمونه کارهای پست اینستاگرام هم دیدن فرمایید

با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید از نمونه کارهای بنر و پست اینستاگرام هم دیدن فرمایید

برخی از نمونه کارهای طراحی شده

در این بخش می توانید برخی از نمونه کارهای انجام شده برای استوری اینستاگرام را مشاهده کنید، این نمونه کارها صرفا برای آشنایی شما با سبک کارهای انجام شده می باشد و در صورتی که طرح ها و سبک های دیگری مد نظرتان است، تیم بنر گرام با کمال میل آماده طراحی آن می باشد.

نحوه ثبت سفارش طراحی

برای ثبت سفارش می توانید به یکی از دو روش زیر اقدام کنید. ثبت سفارش آنلاین و ثبت سفارش تلفنی

مشاوره رایگان وثبت سفارش فوری
120 هزارتومان / یک روز
    در صورتی که می خواهید سفارش خود را تلفنی ثبت کنید با شماره 09368370336 09145020201 تماس بگیرید تا علاوه بر مشاوره رایگان، تمامی اطلاعات مورد نیاز برای طراحی را از شما دریافت کرده و سفارش شما را ثبت کنیم.