طراحی بنر مذهبی یکی از خدمات سایت بنرگرام می باشد. طراحان ما آماده هستیم طرح مذهبی شما را برای هر مناسبت و مراسمی که مدنظرتان است بررسی کرده و با مشاوره رایگان، در نهایت بهترین طرح را پیاده سازی و طراحی نماییم

مراحل طراحی بنر مذهبی

بعد از ثبت سفارش، ما با شما تماس خواهیم گرفت و قبل از شروع کار طراحی تمامی نکات مورد نیاز که میخواهید در طراحی رعایت شود را از شما دریافت خواهیم کرد. در صورتی که میخواهید بنر شما مشابه یک بنر خاص که شما آن را می پسندید، طراحی شود، می توانید آن را برای ما ارسال کنید تا بنر طراحی شده با سبک و اصول همان طرح مد نظر شما طراحی گردد.

طراحی انواع بنر و پوستر برای مناسبت ها مختلف

با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید تمامی نمونه کارها و خدمات ما را مشاهده کنید

برخی از نمونه کارهای بنر مذهبی

در این بخش می توانید برخی از نمونه کارهای انجام شده برای هیات ها و مراسمات مختلف را مشاهده کنید، این نمونه کارها صرفا برای آشنایی شما با سبک کارهای انجام شده می باشد و در صورتی که طرح ها و سبک های دیگری مد نظرتان است، تیم بنر گرام با کمال میل آماده طراحی آن می باشد.

نحوه ثبت سفارش طراحی

برای ثبت سفارش می توانید به یکی از دو روش زیر اقدام کنید. ثبت سفارش آنلاین و ثبت سفارش تلفنی

ثبت سفارش تلفنی
60 هزارتومان / یک روز
    در صورتی که می خواهید سفارش خود را تلفنی ثبت کنید با شماره 09368370336 تماس بگیرید تا علاوه بر مشاوره رایگان، تمامی اطلاعات مورد نیاز برای طراحی را از شما دریافت کرده و سفارش شما را ثبت کنیم.
ثبت سفارش آنلاین
60 هزار تومان / یک روز
    بلافاصله بعد از اینکه پرداخت را انجام دادید با شما تماس خواهیم گرفت و کلیه مواردی که قرار است در طراحی مورد نظر، لحاظ شود از شما جویا شده و سپس کار طراحی را انجام خواهیم داد.