5 سایت و ابزار طراحی بنر آنلاین

ما در این مقاله 5 سایت و ابزار طراحی بنر آنلاین را به شما معرفی خواهیم کرد که می توانید با استفاده از آن ها برای کسب و کار خود، بنرهای بسیار زیبا و حرفه ای به صورت آنلاین طراحی کنید.

شما می‌توانید با سپردن کار طراحی بنر آنلاین به افراد حرفه‌ای، بیزینس خود را یک شبه از این رو به آن رو کنید. منظور از این بنر، طرحی کامپیوتری است که مخاطب در بستر‌های مجازی مختلف با آن روبه‌رو می‌شود. به‌طور کلی افراد حرفه‌ای در امر طراحی بنر آنلاین، دو نکته را مد نظر قرار می‌دهند، اول این که طرح بنر باید جذاب باشد و چشم مخاطب را به سوی خود بکشد، دوم این که نوشته روی بنر باید در عین کوتاهی، گیرا باشد تا مخاطب را در یک لحظه تحت تاثیر قرار بدهد.

با این تفاسیر دانستیم که عرضه کنندگان، می‌توانند محصولات را از طریق این بنر‌ها به مشتری نشان بدهند.اگر کمی از فتوشاپ سرتان بشود و یک چیز‌هایی از رایانه بدانید، می‌توانید خودتان شخصا دست به طراحی بنر آنلاین بزنید اما نکته اینجاست که شما باید چند نوع بنر طراحی کنید و استفاده از این شیوه برای طراحی بنر آنلاین وقتتان را خواهد گرفت روش دیگر طراحی بنر آنلاین، این است که کار طراحی بنر را به گرافیست ها بسپارید.

 سایت های طراحی بنر آنلاین

با این تفاسیر شاید از خودتان بپرسید که خلاصه باید چه کاری انجام داد؟ اگر می‌خواهید در عین صرف زمان کوتاه، بنری مطابق با میل خود طراحی کنید، می‌توانید به سایت‌های طراحی بنر آنلاین رجوع کنید. سایت‌هایی که به هدف طراحی بنر آنلاین ایجاد شده‌اند، غالبا قالب‌های جذاب و از پیش تعیین شده پیش روی مخاطب می‌گذارند، تا در نهایت مخاطب با استفاده از ابزاری که در اختیار دارد، بنر مخصوص به خود را طراحی کند. در ادامه فهرستی از بهترین سایت‌های طراحی بنر آنلاین را پیش رویتان خواهیم گذاشت.

 سایت بنرگرام

سایت بنرگرم یکی از بهترین سایت‌های ایرانی در زمینه طراحی بنر آنلاین است. برای استفاده از خدمات این سایت نیازی به داشتن تخصص در زمینه گرافیک ندارید چراکه این سایت تمام بستر‌های لازم برای ساخت بنر را در قالب‌های ساده سازی برایتان آماده کرده است. در نهایت باید گفت که طراحان این سایت، قابلیت انتخاب رنگ، تغییر فونت، نوشتن عنوان، ارائه توضیحات، انتخاب ابعاد، انتخاب پس زمینه و انتخاب رنگ حاشیه را برای کاربران فراهم کرده‌اند و به کاربران خود اجازه داده‌اند تا در هنگام طراحی بنر آنلاین از سه تصویر متفاوت استفاده کنند. با توجه به این واقعیت که، بنر آنلاین زمانی کاربردی می‌شود که کلیک خور داشته باشد و کلیک خور بودن بنر در گرو جذاب بودن ظاهر آن است، پس اگر می‌خواهید از خدمات بنرسازان استفاده کنید، باید ذوق زیادی به خرج دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *